Giriş
Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Merlın

 1. #1
  UF - Üye Burakland - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  04.Eylül.2011
  Mesajlar
  3,872
  Blog Başlıkları
  34


  Standart Merlın

  MERLIN
  Büyülü bir çağ, mitlerin gerçek olduğu bir diyar... Krallığın kaderi Merlin adında genç bir adamın omuzlarında. Yeni bölümler Sonbahar'da.

  Harry Potter, Yüzüklerin Efendisi'yle buluşuyor, Orta Çağ efsanesi CNBC-e’de yaşanıyor... İngiliz yapımı Merlin'de sihrin ve doğaüstü yaratıkların diyarı Camelot'ta bir efsanenin doğuşuna tanık olacağız. Kral Uther tarafından yönetilen Birleşik Krallık’ta büyücülerin sihir yapmalarının yasaklandığı bir dönemde, doğaüstü yeteneklere sahip Merlin adında genç bir adamın yolu ileride tahta geçecek Prens Arthur’la kesişir. İki genç adamın rekabetle başlayan tanışıklıkları kısa sürede dostluğa dönüşecek ve ülkelerinin kaderinde büyük rol oynayacaktır. Tarihin en büyük büyücü efsanesi Merlin'in gençlik yılları, fantastik dizi tutkunlarını ekran başına toplayacak. Merlin, Katie McGrath, Bradliy James Colin Morgan ve Angel Coulby gibi yıldızı parlayan genç oyunculardan oluşan bir kadroya sahip. Merlin’de baş karakterlere eşlik eden iki önemli figürse tecrübeli ve yetkin oyuncular tarafından canlandırılıyor. Buffy the Vampire Slayer'da Avcı gözetmeni Giles rolüyle tanıdığımız Anthony Head Kral Uther'i canlandırırken, Merlin'e yol gösteren Büyük Ejderha'yı Oscar adayı aktör John Hurt seslendiriyor.

 2. #2
  UF - Üye Burakland - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  04.Eylül.2011
  Mesajlar
  3,872
  Blog Başlıkları
  34


  Standart

  Konu [değiştir]

  « Efsanelerin diyarında ve büyünün zamanında.. Büyük bir Krallığın kaderi Merlin adında genç bir adamın omuzlarında... »
  (Dizinin her bölümünün başında tekrarlanan replik.[1])

  İngiliz yapımı bir dizi olan Merlin'de sihrin ve doğaüstü yaratıkların diyarı Camelot'ta ilerde önemli bir büyücü olacak Merlin’in gençlik yıllarını konu almaktadır. Kral Uther tarafından yönetilen Camelot Krallığı’nda büyücülerin sihir yapmalarının yasaklandığı bir dönemde, doğaüstü yeteneklere sahip Merlin adında genç bir adamın yolu ileride tahta geçecek Prens Arthur’la kesişir. İki genç adamın rekabetle başlayan tanışıklıkları kısa sürede dostluğa dönüşür. Dizide belirtildiği kadarıyla hem Camelot, hem de diğer krallıkların kaderinde büyük rol oynayacaklardır.
  Merlin Oyuncuları

  Tüm Oyuncular ve Kadro 3. #3
  UF - Üye Burakland - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  04.Eylül.2011
  Mesajlar
  3,872
  Blog Başlıkları
  34


  Standart


tez yazım merkezi tez yazım