Giriş

Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    Cupid's Dead
    Misafir

demokrasi teorileri

arkadaşlar hoca sınavda kaç soru soracak acaba,kitaptan sayfa kaça kadar geldi?

Cupid's Dead
    Misafir

yok mu bu dersi alan arkadaşlar klasik sorar büyük ihtimal muhtemelende 2 soru ama sadece kitaptan mı soracak üzerinde durduğu bir konu varmıydı acaba, bir de umutta notları var mı?

hilal1453
    Misafir

ben de son derse gittim sadece üzerinde durdugu konuları falan bilmiyorum ama kitaptan sayfa 187 ye kadar sorumluyuz.
    2 soru soracak ve sorulardan birisi daha kolay olacak ve 60 puanlık olacak. diğerini ise ancak kitabı cok iyi okuyanlar yapabilecekmiş o da 40 puan.

Cupid's Dead
    Misafir

üzerinde durduğu konular hakkında bilgisi olan varmı arkadaşlar önceki yıllardan sorusunu bilen falan?

fasttornado
    Misafir

Hoca hemen hemen tüm konulara değindi, kitabı çok çok iyi okumayanlar 40 puanlık soruyu yapamayacaklarmış

OGUZHANKESKİN
    Misafir

arkadaslar demokrasi teorileri kitap notunu nerde bulabilirim ... kitabın özetini cıkarıp kırtasiyeye fln veren arkadaslarımız war mı ben sorduğumda yok dediler yada elinde kitap notu olan birisi warsa ücret karsılığı alabilirim ??

OGUZHANKESKİN
    Misafir

bu arada kitap notu olan arkadaslar bana özelden msjj atabilirler simdiden tesekkürler...

Bu Konu için Etiketler

tez yazım merkezi tez yazım