Giriş

Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    MRC24
    Misafir

Uluslararası ilişkiler hazırlık Sınıfı Dersleri ?

Merhaba Beyler & Bayanlar,

Uluslararası ilişkiler hazırlık Sınıfı Dersleri hakkında bilgi almak istiyorum.. kaç saat dersler nedir?

Teşekkürler

sdf
    Misafir

hazırlık sınıfı dersleri tüm bölümler karışık oluyor ve seviyeye göre değişiyor. 3 kur var. girdiğin sınav sonucunda hangi kurda olacağın belirleniyor. 2. öğretimde ise hazırlık yok.

MRC24
    Misafir

öncelikle Teşekkürler
    benim İnglizcem yok denecek kadar az yani sıınavların hiçbirini geçemem bu durumda nasıl oluR ?

küppp
    Misafir

yaa şu uluslararası ilişkilerde hazırlık zorunlu muu degılse sınav zor mu oluyoo nelerı ıcerıyooo hazrlıgı atlarsan 1 de ıngılızcden dolayı zorlanıyomusunn biri bana bunları açıklasıın lüütfeeeeeennn

neslihan_E
    Misafir

yeni gelen arkadaşlar bnce öncelkle öğrnci işlerini arasınlar çnkü bze bu sene için hocalarmz hep hazrlıgın istege baglı olacgnı sölediler ama anladıgım kadaryla hala muamma bu durum..snv belrli bi temeli olan kişiler için zor degl(örngn lisede hazrlık okumuş)bn anadolu lsesi çıkışlıyım ilk sene 10 sa ing görmştm sene başında olan sınavda 56 almştım yani çokta hafife alıncak bi snv dgl..snvda grammer writing ve readngten toplam 100 test sorusu var..bn bu yıl bölümüme gecicem ama bzm ünide ing bölüm olmadgndan dolayı hazrlıkta gecsende zorlancak bi durumda yok;);)

neslihana katılıyorum hazırlığı atladığınızda 4 sene boyunca karşınıza çıkmayacak ingilizce ders olarak o konuda içiniz rahat olsun :)

tgcoral
    Misafir

arkadaşlar bugün üniversiteden kayıt zarfım geldi içinde ing. sınavı ile ilgili olan kağıtta bölümüm ne zorunlu nede isteğe bağlı hazırlık bölümünde yer almıo uluslararası ilişkilerde hazırlık var mı yok mu :s

purpose
    Misafir

Alıntı tgcoral Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bugün üniversiteden kayıt zarfım geldi içinde ing. sınavı ile ilgili olan kağıtta bölümüm ne zorunlu nede isteğe bağlı hazırlık bölümünde yer almıo uluslararası ilişkilerde hazırlık var mı yok mu :s
    bu sene uludağ iibf nin hiçbir bölümünde hazırlık yokmuş ben de bu sene kazandım ve bana böyle dedi öğrenci işleri

tez merkezi tez yazım merkezi tez yazım