Giriş

Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 21 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    curious52
    Misafir

Standart Politik iktisat acil!

Feridun hoca ii diye biliyorum ama ders nasıl sınavları nasıl yapar
    yardımcı olursanız sevinirim :)

curious52
    Misafir

yok mu kimse yaaa :(

Bir arkadaşım almıştı bu dersi.Klasik oluyor sınavları.O aldğında 4 tane soru sormuş 2sini istemişti.Rahat geçmişti arkadaş.Ferudun hoca iyidir zaten seçmeli geçersin.

curious52
    Misafir

teşekkürler :)

curious52
    Misafir

ya şöle bi durum çıktı politik iktisat ile ofis prog ve hesap tab arasında kaldım hangisi sizce ?

İrem
    Misafir

ofis prog hani adı cok faydalı yararlı gibi sonucta teoride ne kadar öğrenebilirizki , bende iktisatcılar icin politik iktisat gayet güzel bi secim ferudun hoca da zorlamaz zaten..

curious52
    Misafir

ben de o yüsden kararsız kaldım dersin içeriğini pek bilmiyorum ama feridun hoca ile bu dersten daha çok fayda sağlıcağımı düşünüyorum.dersin işleyisi içeriği ve sınavlar hakkında bilgin var mı acaba ?

İrem
    Misafir

smdi politik iktisat toplumsal üretim ilişkilerini ele alıyr işte kaynaklar nasıl üretiliyr bunların toplumda dağılımı tüketimi falan , insanlar arasındaki ekonomik ilişkiler nasıldır bunlar var..
    hoca da kitap kullanmıyr , karısık kaynaklardan anlatr yabancı kaynaklar bunlar. sınav klasik oluyr ,4 - 5 kadar soru icinden seciyosun 2 tane..

HaGI_10
    Misafir

ya benim bu dönemki derslerimle seçmelilerin bi kısmı çakışıo.. ben bu dönem üstten bi tane alsam seneyede bu döneminkinden bi tane alsam olrmu :D

curious52
    Misafir

peki feridun hocanın sınav soruları çok zor mu yoksa normal nitelikte mi derste dediklerine mi yoğunlaşıyo. öğrenciye karşı notu bolmudur

tez yazım merkezi tez yazım